Wolves – Manchester City: rezumat, rezultat și goluri

[ad_1]

Importat automat

15:23Cu normă întreagă.
Wolverhampton – Manchester City 0-3. În câteva minute, vă vom explica totul în detaliu în rubrica MD. Fi fericit!

Cel puțin 80City încearcă să gestioneze ultimele minute cu posesia mingii. Palmer și spaniolul Sergio Gómez au intrat în locul lui Grealish și Rodri (0-3)

Min 74Au fost schimbări într-un oraș care astăzi va dormi lider: pe pământ
Julian Alvarez, Mahrez și Gundogan și Foden, De Bruyne și Bernardo Silva pe bancă

Min 68Manchester City GOOOOOOOOOL! Foden condamnă crucea lui De Bruyne. Minunata joc de la belgian, care anterior l-a primit pe Haaland pe aripa! 0-3

Min 66Jose Sa! Portarul Wolves împiedică al doilea gol al norvegianului (0-2)

Min. 61Orașul încearcă acum să prelungească și mai mult exploatațiile. Wolverhampton nu și-a creat ocazii, dar ei au fost cei care dețineau controlul până acum (0-2)

Min 53City a pierdut o contra bună pentru a face 0-3

Min. 51Atinge Wolverhampton 1-2. Un corner foarte bine executat nu a găsit un finisher (0-2)

14:35Începe partea a doua!
Wolverhampton – Manchester City 0-2. Nicio schimbare pentru moment

14:19PAUZĂ pe stadionul Molineux!
Wolverhampton – Manchester City 0-2. ‘Sky Blues’ intră în pauză cu jumătate din treabă făcută cu goluri de la Grealish și Haaland și cu niște ‘Wolves’ cu un jucător în jos.

Min 41Liniște sufletească pentru City în ultima parte a primei reprize. Se pare că amândoi deja așteaptă pauză (0-2)

Min 38Podence a căzut! Lupii nu renunță în ciuda scorului și fiind cu unul mai puțin (0-2)

Cel puțin 34Grealish este tratat dar se pare că va putea continua (0-2)

32 minCollins a fost expulzat! Arbitrul îl trimite pe fundașul central cu un cartonaș roșu direct pentru o intrare dură pe Grealish, care a fost lovit în piept. Mai multe probleme pentru Wolves, care au una mai puțin (0-2)

Min 31Wolverhampton insistă și insistăm asupra performanței bune pe care o fac „Lupii”. Astăzi, deocamdată, City a remizat mai mult eficiență decât meci. Raportul de cote este similar (0-2)

Min 27Șutul lui Grealish este deviat înainte. Toată lumea va vorbi despre Haaland, dar jocul englezesc este magnific (0-2)

Min 25Lovitura liberă a lui Neves trece peste bară. In ciuda scorului, ‘Wolves’ joaca foarte bine, cu posesii lungi si presare buna (0-2)

Min 22Șutul lui Neto deviat la o acțiune rapidă de „Wolves” (0-2)

Min 20José Sá prinde centrul
Haland. Singurul lucru care lipsește este că norvegianul oferă și pase decisive. Care, de altfel, le dă și (0-2)

min 16Citește cu atenție:
Halaand a marcat la A DOUA intervenție în meci. Norvegianul a primit cu spațiu în trei sferturi și l-a învins pe José Sá cu un șut scăzut lângă bară. Fața grealish emoționantă esențială pentru atacantul, care are deja 11 goluri în Premiership (0-2)

13:47GOOOOOOL al orașului! GOOOOOOOL
Erling Haland!

Min 14Centrul Podence nu găsește un licitator. Minutele de dominație ale lui Wolverhampton (0-1)

Min 13La barieră lipsa veteranului Moutinho (0-1)

min 12galben pentru
Rodrigo. Fault în față în favoarea „Lupilor” (0-1)

minute 10Apropo de „vechi” cunoscuți LaLiga, nu am menționat
Diego Costa. Fostul jucător de la Rayo și Atlético, semnat recent de ‘Wolves’, nu va debuta astăzi, nefiind convocat (0-1)

Min 9City presează pe terenul advers și Wolverhampton se chinuie să scape (0-1)

min 5Gol interzis la
Rodry pentru un fault asupra lui José Sá. Ce ritm de joc! (0-1)

min 5Collins respinge o altă centrare periculoasă de la Foden (0-1)

Min 3Ederson! Salvare frumoasă de la portarul City pentru a termina
Guedes într-o combinație bună de „lupi”. O reacție grozavă a lui de Lage

13:33Mutare mare de la City pentru a avansa la 1 minut. Foden primeste din dreapta, il dubleaza pe De Bruyne si
Jack Grealish centrul belgianului termină primul (0-1)

13:32GOOOOOOOOOOOOOOOL! orasul Manchester

13:31Mingea se rostogolește deja în
Wolverhampton – Manchester City!

13:29Imnul Regatului Unit, the
„Doamne să-l salveze pe regele”

13:28‘Lobos’ sunt o dihotomie curioasă, pe locul cincisprezece de la prim-ministru: sunt cea mai puțin ofensivă echipă cu doar 3 goluri marcate, dar, în același timp,
cel mai putin marcat cu doar 4 chitanțe în 6 zile

13:26Se va păstra un minut de reculegere în memoria lui
Regina Isabella a II-a. Să ne amintim că acesta este weekendul de întoarcere a primului ministru după moartea monarhului

13:25O mulțime de „bătrâni” cunoscuți din LaLiga la Wolves:
Johnny Otto, Nelson Semedo, Guedes… De asemenea
Adama Traore și Raul Jimenez, azi nu sunat

13:1910 minute pentru a începe acest Wolves-City (1:30 p.m.)!

13:14The
orasul Manchester Liderul ar dormi să câștige astăzi, deoarece Arsenal nu va juca cu Brentford până mâine. Dupa un inceput impecabil, oamenii lui Pep ies din doua jocuri ceva mai ezitant cu remiza impotriva
Vila Aston în ultima zi a premierului și victoria în ultimul moment în
Dortmund (1-2) într-un meci în care jocul „cetăţeanului” nu arăta prea mult

12:56Și avem deja unsprezece de la Wolverhampton! ‘Lupii’, tot cu un 4-3-3, vor iesi cu
Jose Sa; Jonny, Collins, Kilman, Ait-Nouri; Neves, Nunes, Moutinho; Guedes, Neto și Podence
Dock: Sarkic, Traore, Hwang, Mosquera, Semedo, Toti, Ronan, Bueno și Campbell

12:53Jack Greish este marea noutate în cele unsprezece din „Sky Blues”. Interul englez, chestionat, va profita de primul mandat în Premier League.

12:50Sunt deja unsprezece din Orașul confirmat! Pep se întâlnește
Edison; Stones, Dias, Akanji, Cancelo; Rodri, De Bruyne, Bernardo; Foden, Haaland și Grealish.
Dock: Ortega, Carson, Walker, Sergio Gómez, Aké, Gündogan, Mahrez, Palmer, Julián Álvarez

12:44Un joc cu Haaland din City și Pep la mijloc este întotdeauna interesant, dar cu atât mai mult în această zi ca prim-ministru, când nici măcar nu vom avea
Chelsea-Liverpool nici el
Manchester United-Leeds din cauza lipsei poliției în aceste zile înainte de înmormântarea Elisabetei a II-a.

12:33Bună ziua doamnelor și domnilor! Haaland și Pep’s City revin la noi: la 13:30,
Wolverhampton-Manchester City. Bun venit la MD Live. Să începem!